Back to List Tournaments Printer Friendly January 18 |
43 | |||
Weight | Name | Town/Club | |
43 1 | B.Pollard | Anadarko | |
43 2 | A, Revilla | Altus | |
43 3 | D. Ashley | El Reno | |
43 4 | B. Adams | Comanche | |
43 5 | 4 man bracket | ||
46 | |||
Weight | Name | Town/Club | |
46 1 | C. Powers | Team Lawton | |
46 2 | D. Mincey | Tuttle | |
46 3 | T.J. Roughface | Anadarko | |
46 4 | P. Bohannan | Yukon | |
46 5 | 5 man bracket | ||
49 | |||
Weight | Name | Town/Club | |
49 1 | C. Powers | Team Lawton | |
49 2 | C. Williamson | Elk City | |
49 3 | K. Randall | Mat Cats | |
49 4 | C. Laffoon | Tuttle | |
49 5 | 6 man bracket | ||
52 | |||
Weight | Name | Town/Club | |
52 1 | C. Smith | Hinton | |
52 2 | J. Copeland | Clinton | |
52 3 | T. Smillie | Banner | |
52 4 | M. Washington | Moore | |
52 5 | 15 man bracket | ||
55 | |||
Weight | Name | Town/Club | |
55 1 | C. Carnahan | Marlow | |
55 2 | B. Traxler | Tuttle | |
55 3 | K. Loveland | Shawnee | |
55 4 | D. Gum | Morrison | |
55 5 | 14 man bracket | ||
58 | |||
Weight | Name | Town/Club | |
58 1 | Z. Beard | Tuttle | |
58 2 | T. Atchley | Maraders | |
58 3 | D. Harris | Mat Cats | |
58 4 | C. Boechman | Yukon | |
58 5 | 7 man bracket | ||
61 | |||
Weight | Name | Town/Club | |
61 1 | B. Ramey | Mustang | |
61 2 | K. Reed | Marlow | |
61 3 | T. Gifford | Anadarko | |
61 4 | M. Saunders | New Castle | |
61 5 | 11 man bracket | ||
64 | |||
Weight | Name | Town/Club | |
64 1 | B. Roth | Pauls Valley | |
64 2 | K. Bonalewiez | Altus | |
64 3 | C. Drapper | Deer Creek | |
64 4 | M. Thomas | Clinton | |
64 5 | 8 man bracket | ||
67 | |||
Weight | Name | Town/Club | |
67 1 | S. Slayer | Madill | |
67 2 | L. Shelby | Madill | |
67 3 | A. Hodge | Noble | |
67 4 | L. Adams | Mini Mac | |
67 5 | 6 man bracket | ||
70 | |||
Weight | Name | Town/Club | |
70 1 | R. McCartly | Team Lawton | |
70 2 | S. Kaout | Ponca City | |
70 3 | 2 man bracket | ||
75 | |||
Weight | Name | Town/Club | |
75 1 | J. Mendoza | Harrah | |
75 2 | D. Evans | TX | |
75 3 | Z. Laubach | Geary | |
75 4 | D. Mitchell | Clinton | |
75 5 | 10 man bracket | ||
83 | |||
Weight | Name | Town/Club | |
83 1 | L. Bean | Ponca City | |
83 2 | K. Priddy | Yukon | |
83 3 | C. Helderman | Hinton | |
83 4 | 3 man bracket | ||
90 | |||
Weight | Name | Town/Club | |
90 1 | J. Bond | Ponca City | |
90 2 | C. Boydson | Team Moyers | |
90 3 | D. Dwyer | Team Lawton | |
90 4 | S. Packhurst | Elk City | |
90 5 | 4 man bracket | ||
105 | |||
Weight | Name | Town/Club | |
105 1 | R. Peters | Maruders | |
105 2 | A. Hunt | Weatherford | |
105 3 | D. Botone | Anadarko | |
105 4 | 3 man bracket | ||
Hwt | |||
Weight | Name | Town/Club | |
Hwt 1 | E. McGee | Team Moyers | |
Hwt 2 | K. Hanna | Hobert | |
Hwt 3 | J. Satoe | Anadarko | |
Hwt 4 | B. Smith | Hobart | |
Hwt 5 | 4 man bracket |